Dlaczego z Biurem Podróży Pedro Travel na wakacje?

 

Biuro podróży Pedro Travel

Dlaczego Pedro travel?

Biuro Turystyczne Pedro Travel w Krakowie powstało z pasji do podróży osób pracujących w firmie. Dążymy do tego by zapewnić naszym klientom komfortowy i pełen wspaniałych wspomnień wypoczynek. Propozycja naszego biura podróży to niezliczona ilość wycieczek w najróżniejsze i najpiękniejsze zakątki świata. Oferujemy wycieczki zagraniczne i wycieczki objazdowe. Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Jako biuro podróży jesteśmy partnerem wiodących touroperatorów w Polsce min Neckermann, Wezyr Holiday Coral Travel, Grecos, Exim, Net Holiday, Ecco Holiday Ecco Travel, Fun Club, Tęcza, Buksa Travel oraz wielu innych. Jeżeli marzysz o wyjątkowych i niezapomnianych wakacjach to zapoznaj się z propozycjami naszego biura turystycznego.

Rodzinne wakacje z biurem turystycznym

Biuro podróży Pedro Travel oferuje rodzinne wakacje w  bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza propozycja to szansa  na poznanie nowych miejsc i spędzenie wyjątkowych chwil w  gronie rodzinnym. Planując długo wyczekiwany i  wymarzony urlop należy skorzystać z oferty sprawdzonego  biura turystycznego, które zabezpieczy Cię i Twoich  najbliższych na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Jeżeli chcesz spędzić udany urlop w miłej atmosferze to  zdecyduj się na naszą propozycję.  Opinie klientów o  naszym biurze podróży świadczą o doskonałej organizacji  wycieczek. Oferta została stworzona dla osób z  zamiłowaniem do podróżowania. Gwarantujemy świetne  warunki zakwaterowania, liczne atrakcje oraz dobre  ubezpieczenie.

Oferta biura podróży

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczne i niezapomniane wczasy? Nasze Biuro turystyczne przygotowało również propozycję obozów młodzieżowych z dużą ilością zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę.  Zajęcia i aktywności zostały dostosowane są do pasji i zainteresowań młodych ludzi, co gwarantuje im niezliczoną ilość atrakcji w trakcie całej wakacyjnej przygody.


Zadbaj o to by tegoroczny urlop był wyjątkowym i niezapomnianym wypoczynkiem w komfortowych warunkach. Sprawdź propozycję i skorzystaj z oferty biura turystycznego Pedro Travel.